Köszöntjük az Igrice Egyesület weboldalán!

Szentegyházi vendégeket várunk...

Megjelent: 2013. Július 29. Hétfő

Székelyföldről ismét eljönnek hozzánk a Szentegyházi Gyermekfilharmónia vendég-gyerekei, akik Haáz Sándor Magyar Örökség-díjas karnagy úr vezetésével 2013. augusztus 15-én este ünnepi hangversennyel örvendeztetnek meg bennünket.

Magyarországi hangverseny körútjuk nyíregyházi helyszínére egyesületünk meghívására érkeznek.

Elszállásolásról és az étkeztetésről, valamint a napközbeni programjaikról is mi gondoskodunk. Főszervezőként igyekszünk a legtöbbet tenni annak érdekében, hogy "Filis" kisvendégeink jól érezzék magukat itt nálunk.

  • Nincsenek hozzászólások
Kérem hozzászóláshoz lépjen be!
FacebookSatartlapGoogle bookmarkTwitter
Joomla 3.0 templates
Saturday the 13th. Copyright © 2007-2023 Igrice Egyesület. Minden jog fenntartva!