Igrice Nap meghívója

Utolsó frissítés: 2013. Szeptember 01. Vasárnap Megjelent: 2013. Június 12. Szerda

Városrészünk hagyományos Igrice Napja hetedik alkalommal kerül megrendezésre a Sóstóhegyi Ligetben. Mindenkit szeretettel várunk a díjtalanul látogatható rendezvényünkre!

Frissítve 2013.07.18-án

Szervezzük közösen sóstóhegyi városrészünk Igrice Napját !

►  Minden új ötletet-, kezdeményezést- és felajánlást szívesen fogadunk, mely az "Igrice Nap" programválasztékát bővíti.

►  Igrice Nap főzőversenyén induló közösségek / baráti körök jelentkezését várjuk a 0630/266-9309 telefonszámon.

►  Idei esztendőben az Igrice Napon ismét vendégeink lesznek Böjte atya dévai gyermekei (40-45 fő). Programjaikhoz és ajándékozásukhoz keressük együtt a támogató lehetőség(ek)et !

►  Sóstó-sóstóhegyi helyszínnel a Déváról érkező vendéggyerekek befogadásához szállásadó/vendéglátó családo(ka)t keresünk július 21-26 közötti időpontra, összesen 6 gyerek +1 felnőtt kísérő elhelyezéséhez. (A csoport megbontható, elhelyezésük több családnál is lehetséges!) Napközbeni programjukról egyesületünk gondoskodik, mindannyian a hagyományőrző táborunk "munkájában" fognak részt venni.

További információ kérését, illetve új kezdeményezés(ek) és felajánlások fogadását a 42/475-228 vezetékes-, vagy a 0630/266-9309 mobilszámon várjuk!

• Vendég (mihos)

Van több javaslatom, személyesen fogom keresni az Igrice Egyesületet.:)

Friday the 29th. Copyright © 2007-2023 Igrice Egyesület. Minden jog fenntartva!