Szilveszteri malac-sütés és pezsgős koccintás

Megjelent: 2014. Január 01. Szerda

A sóstóhegyi Mindenki Karácsonyfájánál már ötödik alkalommal jöttünk össze szilveszter éjszakáján egy pezsgős koccintásra. Hagyományainkat megőrizve, ebben az esztendőben is malacsütéssel tettük hangulatosabbá összejövetelünket.

A szabadtéri tűzön ropogósra sült malacból már jóval éjfél előtt kóstolóval kínálhattuk a népes létszámban összegyűlt óévbúcsúztató közönséget.

Sokan süteményekkel, lapcsánka sütéssel és jófajta forralt borral önzetlenül járultak hozzá a közös ünneplés sikeréhez.

Éjfélkor együtt énekeltük el a Himnuszt, majd a pezsgős koccintás és a jó falatok elfogyasztása után többen táncra is perdültek, így igazi utcabáli hangulatban köszöntöttük az új esztendőt.

(Fényképek: Igrice Egyesület fotóarchívumából)

Még több kép az Igrice Egyesület fotóarchívumából...

Rólunk írták a "Kelet-Magyarország" megyei napilapban (2014. január 04.)

Thursday the 25th. Copyright © 2007-2023 Igrice Egyesület. Minden jog fenntartva!