Sóstó-Sóstóhegyi Ciripelő 2014. versenykiírása

Kategória: Igricehírek
Megjelent: 2014. Szeptember 17. Szerda

A sóstóhegyi iskolával közösen ebben az esztendőben is meghirdettük a  „Sóstó-Sóstóhegyi Ciripelő” versenyünket mesemondó, vers-próza, valamint népdal kategóriákban.

Versenyünkre általános iskolás korosztályú fiatalok jelentkezését várjuk, akik közül a legjobban teljesítő kilenc fő az október 24-én kezdődő háromnapos székelyföldi utazásunkon vendégként vehet részt.

Utazásunk fő célja a „Szentegyháza-Nyíregyháza Ciripelő” versenyen való részvételünk lesz, ahol velünk utazó legjobbjaink ugyanezen kategóriákban a székelyföldi gyerekekkel mérhetik majd össze tudásukat.

Évekkel ezelőtt elindított „ciripelő” versenyünk napjainkra mind a fiatalok, mind az őket nevező iskolák érdeklődését felkeltő-, és egyben egyesületünk határainkon átnyúló kapcsolatait is meghatározó eseménnyé vált. Megtisztelő számunkra az, hogy a „ciripelő” versenyünk székelyföldi kapcsolatát az európai hírű Szentegyházi Gyermekfilharmonikusok adják Haáz Sándor Magyar Örökség-díjas tanár vezetésével.

Letölthető anyagok:

⇒ Verseny plakátja

⇒ Szórólap (A4 oldalon két példányos)

Thursday the 28th. Copyright © 2007-2023 Igrice Egyesület. Minden jog fenntartva!