Mindenki Karácsonya Sóstóhegyen

Megjelent: 2014. December 14. Vasárnap

Hagyományteremtő szándékkal hét esztendővel ezelőtt hívtuk életre a Mindenki Karácsonya elnevezésű ünnepi rendezvényünket. Hagyományunkat őrizve, ebben az esztendőben is közösen állítottuk és díszítettük fel a 11 méteres Mindenki Karácsonyfáját, melyhez városrészünk mindhárom gyermekintézményének fiataljai mellett minden érdeklődőt szeretettel hívtunk közös ünneplésre.

Sokunk számára jelent örömet, hogy Sóstóhegy három intézményének gyerekei minden évben eljönnek a közös ünneplésre. Alkalomhoz illő előadásukra mindig lelkesen készülnek, és szereplésükkel most is nagy sikert arattak.

Nyitnikék Óvodások Lóczi csoportja "Lucázik"

Eszterlánc Északi Óvoda Állomás utcai intézmény Napsugár csoportjának előadása. (Adventi Angyalok eljövetele, Angyaltánc)

Móra Ferenc: "Melyiket a kilenc közül?" című mesejátékát a Szabó Lőrinc Tagintézmény fiataljai adták elő.

(Gyerekeknek szánt zenei ajándékunkat a Képmás zenekar tolmácsolta)

Rendezvényünk végén a nagy karácsonyfa melletti sátrunknál forró teára, pogácsára és kemencében sült tök megkóstolására invitáltuk a résztvevőket. Az ünnepi programban közreműködő hatvan gyereknek ajándékcsomagot is adtunk.

(Cikkünk fényképei az Igrice Egyesület fotóarchívumából kerültek felhasználásra.)

► További fényképek itt tekinthetők meg

Rendezvényünk meghívó plakátja

► Rólunk írták a "Kelet-Magyarország" megyei napilapban (2014.december 27.)

Programunk az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő, Nemzeti Együttműködési Alap (NEA) Nemzeti Összetartozás kollégiumának anyagi támogatásával valósult meg.

Friday the 19th. Copyright © 2007-2023 Igrice Egyesület. Minden jog fenntartva!