Malacot sütöttünk Sóstóhegyen

Nyomtatás
Megjelent: 2015. Január 04. Vasárnap

Hagyományainkat őrizve, hatodik alkalommal szerveztünk szilveszter éjszakáján malacsütést, és éjféli pezsgős koccintást. Kedvünket nem szegte az „időjárás felelős” sem, mert a nagy hideg ellenére folyamatosan cserélődve, sokan jöttünk össze szilveszteri malacunknál.

A szabadtéri tűzön ropogósra sült malacból már este 10 órakor kóstolóval kínálhattuk a szilveszterező közönséget. Sokan süteményekkel, lapcsánka sütéssel és jófajta forralt borral önzetlenül járultak hozzá a közös ünneplés sikeréhez. Együtt énekeltük éjfélkor a Himnuszt, majd a pezsgős koccintás és a finom falatok elfogyasztása után utcabáli hangulatban köszöntöttük az új esztendőt.

(Fényképek: Igrice Egyesület fotóarchívumából)

További képek itt tekinthetők meg!

Rólunk írták a "Kelet-Magyarország" megyei napilapban (2015. január 03.)

 

 

 

  • Nincsenek hozzászólások
Kérem hozzászóláshoz lépjen be!
FacebookSatartlapGoogle bookmarkTwitter
Wednesday the 3rd. Copyright © 2007-2018 Igrice Egyesület. Minden jog fenntartva!