4. Sóstó-Sóstóhegyi Honismereti és Hagyományőrző Tábor

Nyomtatás
Megjelent: 2015. Május 26. Kedd

2015. július 13-17. között a Szent György Lovagrend Szabolcs Szatmár Bereg Megyei Priorátusával és a sóstóhegyi Szabó Lőrinc Tagintézménnyel közösen negyedik alkalommal szervezzük nyári táborunkat Sóstó-Sóstóhegyi Honismereti és Hagyományőrző Tábor elnevezéssel. Tartalmas kikapcsolódást ígérő programjainkra általános iskolás korosztályú fiatalok jelentkezését várjuk!

.

Hagyományunkat őrizve, táborunk legfontosabb programelemét ebben az esztendőben is a hagyományőrző kézműves foglalkozások szekciói fogják alkotni. Vezetésükre három erdélyi kézműves mestert kértünk fel. Őket mindannyian jól ismerjük, mert visszajáró kedves ismerősökként évek óta tanítgatják a sóstóhegyi gyerekeket mesterségeik alapfogásaira.

- Fafaragás (Sándor Attila, Székelyudvarhely)

- Bútorfestés (Lőrincz Annamária, Tordátfalva)

- Kerámia készítés (Vizi Jenő, Csíkdánfalva)

  • Nincsenek hozzászólások
Kérem hozzászóláshoz lépjen be!
FacebookSatartlapGoogle bookmarkTwitter
Friday the 3rd. Copyright © 2007-2023 Igrice Egyesület. Minden jog fenntartva!