Vendégeket várunk Szentegyházáról...

Nyomtatás
Megjelent: 2016. Július 27. Szerda

Nagy megtiszteltetés számunkra, hogy a Szentegyházi Gyermekfilharmónia 140 tagú zenekara és kórusa negyedik alkalommal érkezik hozzánk. Augusztus 12-én napi programjuk befejezéseként „Székelyföldi Csillagok (Az angyalok ismét köztünk járnak…)” címmel ünnepi hangversenyt adnak a Nyíregyházi Evangélikus Nagytemplomban.

 

A 19 órakor kezdődő hangversenyre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

A rendezvény látogatása ingyenes!

Utoljára négy esztendővel ezelőtt voltak a vendégeink. Hasonlóan az akkori alkalomhoz, most is a kéthetes európai hangverseny-turnéjuk egyik állomásaként töltenek el egy napot Nyíregyházán. Napközbeni programjuk szervezését örömmel vállaltuk, és bízunk abban, hogy a népes gyerekvendég csoport felejthetetlen órákat fog tölteni városunkban.

(Négy évvel ezelőtti ünnepi hangversenyük a Nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya Társszékesegyházban.)

 

 

  • Nincsenek hozzászólások
Kérem hozzászóláshoz lépjen be!
FacebookSatartlapGoogle bookmarkTwitter
Tuesday the 22nd. Copyright © 2007-2018 Igrice Egyesület. Minden jog fenntartva!