Igrice Disznótoros Nap 2018.

Megjelent: 2018. Március 05. Hétfő

A disznótoros napunkon minden dolgos közreműködőt, segítőt és résztvevőt nagy elismerésünk illet. Megköszönjük önzetlen munkájukat, mert sokan voltunk, sokat dolgoztunk, ... és nagyon jól éreztük magunkat. (Forrás: Személyes beszélgetések, visszajelzések, és "folyosói" vélemények.)

Vacsoraestünk gasztronómiai finomságai mellett lelkünk is feltöltődött a majd' 80 éves Makó Pali bácsi esti csodálatos citera-zenés előadásával.
A közismert nótákat hallgatva ajánlhatjuk Pali bácsi citerazenéjét és énekét, de az alábbi videó legutolsó részét kiemelten ajánljuk mindenki  figyelmébe.

További fényképek:

(Cikkünk fényképei az Igrice Egyesület fotóarchívumából kerültek felhasználásra.)

Thursday the 18th. Copyright © 2007-2023 Igrice Egyesület. Minden jog fenntartva!