Igrice Disznótoros Napok 2019.

Nyomtatás
Készült: 2019. Február 19. Kedd

Idei hagyományos disznótoros napunk időpontjának kiválasztásánál nagy segítséget kaptunk az „időjárás felelőstől”, mert igazi napsütéses tavaszváró napon kísérhettük utolsó útjára a közel kétszáz kilós „malackánkat” a hurka-kolbász, disznósajt és tepertő készítésen át egészen az ünnepi vacsoraestünk végeztéig.  (Igaz, tovább is, mert a másnapi takarítási "utóvédharcokról" sem kell ilyenkor elfelejtkeznünk!)

A kétnaposra sikerült disznótoros rendezvényünkön a dolgos közreműködőket, segítőket és résztvevőket nagy elismerésünk illeti. Ezúton köszönjük önzetlen munkájukat, mert sokan voltunk, sokat dolgoztunk, és nagyon jól éreztük magunkat.

Az ételfinomságok melletti jó hangulatunkról Makó Pali bácsi citerazenés nótái, és Martinovszky István tárogató zenéje gondoskodott.

(Cikkünk fényképei az Igrice Egyesület fotóarchívumából kerültek felhasználásra.)

További fényképek itt tekinthetők meg.

 

 

  • Nincsenek hozzászólások
Kérem hozzászóláshoz lépjen be!
FacebookSatartlapGoogle bookmarkTwitter
Wednesday the 3rd. Copyright © 2007-2020 Igrice Egyesület. Minden jog fenntartva!