Igrice Családi Nap

Megjelent: 2019. Május 28. Kedd

2019. május 25-én immár harmadik alkalommal tartottuk Igrice Családi Napunkat Sóstóhegyen, az Agromechanika Vendégháznál.

Egyesületünk meghívására a Szent György Lovagrend Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Priorátusa és a Sóstói Polgárőr Egyesület tagjai hozzátartozóikkal együtt vettek részt közös rendezvényünkön.

A felnőttek és gyerekek jó hangulatú rendezvénynapján az íjászatot gyakoroltuk, fociztunk, és fából készült ötletes ügyességi játékokkal versenyezhettünk.

Finom süteményekkel és helyben sütött fánkkal halmoztak el bennünket az asszonyok. Mi férfiak szorgalmasan kavargattuk az üstben a  házi füstölt csülkökből készülő babgulyást, és a lovagok készítette szarvaspörköltöt, melyhez sztrapacskát is készítettünk.

Ünnepi ebédünk után hegedű és citerazenés nótázás mellett töltöttük el a délutánt, és élveztük a gyerekek örömét az ügyességi versenyeken.

(Cikkünk fényképe az Igrice Egyesület fotóarchívumából került felhasználásra.)