Ciripelős on-line találkozó 2021.

Megjelent: 2021. November 14. Vasárnap

A járvány miatt felbolydult világunkban sajnos ebben az esztendőben sem sikerült a november eleji  székelyföldi „Ciripelőre” elutaznunk. Így hát a szentegyházi kedves barátainkkal közösen most is a „Ciripelő” internetes lehetőségét választottuk. A gyermekek produkciójáról itt is, ott is elkészültek a videó felvételek, melyek elérhetővé váltak a honlapokon. Kölcsönösen meg fogjuk nézni azokat, és véleményt fogunk mondani egymás előadásairól.

A székelyföldi gyerekek videóanyagát itt lehet megtekinteni:

► A Szentegyházi  Gyermekfilharmóna Alapítvány honlapja

A sóstóhegyi videók az alábbiakra kattintva érhetők el:

►  Felső tagozatos gyerekek összevont anyaga.

► Alsósok produkciói külön-külön tekinthetők meg az alábbi nevekre kattintva:

●  Rusznyák Hanna (3. osztály)

●  Rácz Panna (3. osztály)

●  Nagy Viktória (4. osztály)